دلیل شما از ثبت نام در کلاس های ورزشی چیست ؟ آیا هدف شما چیزی غیر از سلامتی است ؟ اکثر افراد با این هدف در کلاس های ورزشی ثبت نام می کنند ؛ غافل از این که این کلاس ها امکان دارد سلامتی فرد را تهدید کنند .

کفش ورزشی - طراحی

فرض کنید شخصی برای انجام تمرین دراز و نشست در کنار شما روی تشکچه ورزشی دراز کشیده است و دائما نفسی را به درون می کشد و دوباره به بیرون می فرستد . به احتمال زیاد شما نیز همین کار را انجام خواهید داد حال اگر شخص یک بیماری تنفسی مسری نیز داشته باشد دیگر خودتان بقیه ماجرا را حدس بزنید .

اکنون باید چه کاری را انجام دهید :

هنگام ثبت نام در کلاس های ورزشی آگاهی کافی داشته باشید .

قبل از این که درکلاس ورزشی ثبت نام کنید ابتدا شرایط بهداشتی سالن را بررسی کنید . بعد از هر جلسه تمرین و بعد از استفاده هر شخص از دستگاه ها باید تشکچه ورزشی و دسته های وسایل ضد عفونی شوند . این موضوع را از مسئولین باشگاه سوال کنید که هر چند وقت یک بار این کار را انجام می دهند .

همیشه وسایل شخصی تان را همراه خودتان داشته باشید .

همیشه وسایل شخصی تان را با خود همراه داشته باشید . اگر در کلاس های ورزشی یوگا و یا ایروبیک ثبت نام کرده اید حتما یک زیر انداز با خودتان ببرید و از آن جایی که سرکلاس و تمرین نیاز به نوشیدن آب دارید ، بهتر است به جای استفاده از آب خوری ها یک بطری آب مخصوص به خود را همراه خودتان داشته باشید . برای خودتان حوله شخصی نیز داشته باشید .

بعد از استفاده از دستگاه ها آن ها را پاک کنید .

طبق آماری که آژانس سلامت عمومی کانادا منتشر کرده است 80 درصد عفونت های رایج مانند سرماخوردگی از طریق دست های آلوده انتقال می یابند . بنابراین توصیه می شود که درکلاس های ورزشی قبل و بعد از استفاده از هر دستگاه آن را کاملا تمیز کنید و یا از دستکش استفاده کنید .

درکلاس ها پا برهنه نباشید .

اگر در کلاس یوگا ثبت نام کرده اید که در آن نیاز به پوشیدن کفش نیست حتما از دمپایی استفاده کنید . زیرا عفونت ها به راحتی از قسمت پاهای شخص انتقال می یابند و شما با پوشیدن دمپایی جلوی این مشکل را خواهید گرفت .

ضمنا پا برهنه راه رفتن در اماکن های عمومی زمینه را برای ایجاد قارچ پا و ناخن فراهم می کند بنابراین دقت کنید .

کفش پرفکت استپس

فروش کفش پرفکت استپس محصول به صورت اورجینال و با قیمت مصوب شرکت (کلیه سایت هایی که قیمت پایین تر می دهند محصول غیر اصل ارایه می دهند). این کفش به گونه ای طراحی شده است که کمترین فشار را به کمر و زانوی شما بیاورد و در عین حال باعث افزایش سوخت ساز بدن گردد در نتیجه با سوختن چربی ها وزن شما کاهش می یابد.

شما هر چقدر با کفش پرفکت استپس راه بروید نسبت به قبل کمتر احساس خستگی خواهید نمود و می توانید بیشتر به پیاده روی بپردازید و در نتیجه هرچه زودتر به وزن دلخواه خود برسید و چربی از دست دهید.

کفش پرفکت استپس