سایه

به نظر شما بهترین رنگ برای شما چه رنگی می باشد ؟ چشم ها با یک دیگر تفاوت دارند و هر کدام آرایش مخصوص به خودشان را می طلبد . سایه ها چشم را زیبا می سازند . ترکیبات سایه ها بهترین آرایش ها را به وجود می آورند و باعث ایجاد تیپ ها و شخصیت های متفاوتی می گردند .

سایه می تواند فردی را جدی ، شوخ ، موقر ، سرحال و … تبدیل سازد برای همین است که یک سایه اشتباه شخصیت افراد را متفاوت می سازد .

در این مطلب با سایه های متفاوت برای رنگ چشم های مختلف آشنا خواهید شد

افرادی که چشمان قهوه ای دارند : این افراد بسیار خوش شانس هستند زیرا نیازی به گزینه های سایه چشم ندارند آن ها می توانید تنها از گزینه های رنگ سبز ، مشکی و بنفش پررنگ استفاده نمایند . این افراد باید دقت داشته باشند که از سایه های قهوه ای متوسط در صورتی استفاده کنند که یک خط چشم تیره کشیده باشند .

کسانی که چشمان سبز یا فندقی دارند : اگر می خواهید که سبزی چشمانتان بیش تر دیده شود سعی کنید از ترکیب سایه های قهوه ای و بنفش در کنار مقداری سایه نارنجی استفاده نمایید .

هم چنین شما می توانید از رنگ های خاکستری مایل به قهوه ای ، قهوه ای شکلاتی ، اسطوخدوس و … نیز استفاده نمایید .

افرادی که چشمان آبی دارند اصلا نباید از سایه هایی که نزدیک به رنگ آبی است استفاده کنند . این گونه افراد باید از سایه های قهوه ای روشن آن هم با ترکیبی از رنگ های بنفش و خاکستری استفاده نمایند .

سایه ها یک ابزار تفننی هستند بنابراین لزومی ندارد که بخواهید خودتان را محدود و مقید به یک یا چند رنگ خاص نمایید .

شما کافی است که قوانین مربوط به سایه ها را رعایت کنید . سعی کنید که سایه تان را با رنگ لباس تان ست کنید .

بعضی ها تصور می کنند که هرچه سایه پر رنگ تر باشد فرد جذاب تر خواهد شد در حالی که اصلا این گونه نمی باشد . و برعکس آن کاملا صحیح است سایه های ملایم چشم را بیش تر نمایان می کند و زیبایی خاصی به چهره فرد می دهد .

 منبع