زیبایی

اگر می خواهید پف زیر چشم های تان بخوابد کافی است که یک بسته نخود فرنگی فریز شده را در قسمت زیر چشم های تان قرار دهید .

یکی از رازهای زیبایی مخصوص مادرها کریسکو که همان کره مخصوص ترد کننده ی شیرینی می باشد است خانم ها می توانند با استفاده از این ماده آرایش خودشان را پاک کنند از این ماده به عنوان مرطوب کننده هم می توان استفاده نمود هم چنین برای درمان اگزما و پسوریازیس نیز از این ماده استفاده می شود .

آیا می دانید که تکه های سیب زمینی خام دارای مقادیر زیادی پتاسیم می باشد که این مواد می تواند گودی و سیاهی زیر چشم را نیز از بین ببرد .

اگر می خواهید لکه های سفیدی که بر روی صورت تان افتاده است را پاک کنید کافی است آب یک عدد لیمو ، یک عدد لیموترش و یک قاشق غذاخوری عسل را به همراه 70 گرم ماست مخلوط نمایید و این مخلوط را بر روی صورت خودتان بگذارید . این عمل را باید در هفته یک بار انجام دهید .

با استفاده از نرم کننده های لباس می توانید موهای خودتان را به راحتی حالت دهید . دقت داشته باشید که این مایع ها بسیار قوی هستند بنابراین آن ها را با آب رقیق کنید .

سبزی جعفری از سبزیجاتی می باشد که منبع کلروفیل و سبزینه می باشد . جعفری بسیار خوش بو می باشد برای همین از این ماده برای خوشبو کردن دهان استفاده می شود . اگر می خواهید دهانتان خوشبو شود کافی است که جعفری را به صورت خام استفاده نمایید .

خودتان می توانید براق کننده لب درست کنید . تنها کافی است که شما رژلب تان را با وازلین مخلوط نمایید .

اگر می خواهید که لبانتان بزرگ تر دیده شود از رنگ های نارنجی و قرمز استفاده نمایید .

اگر می خواهید که قسمت سفیدی چشم براق تر شود باید از مداد چشم آبی در قسمت زیر چشم های تان استفاده نمایید . البته از سایه های آبی نیز می توانید استفاده نمایید .

اگر می خواهید رنگ مو بگذارید سعی کنید یک روزی موهایتان را نشویید زیرا چربی طبیعی مو باعث می گردد که رنگ مو زیباتر در بیاید . اگر می خواهید موهای تان چرب نشود و نمی توانید از شامپو استفاده کنید کافی است که گیاه نارون کوهی را بر روی ریشه موهای تان بزنید .

اگر می خواهید شوره سرتان از بین برود 30 عدد آسپرین معمولی را داخل شامپوی خودتان حل کنید و از این شامپو استفاده نمایید .

چگونه ناخن هایتان را مانیکور کنید ؟ کافی است که یک فنجان آب گرم را نصف لیمو مخلوط نمایید ناخن های تان را به مدت 5 دقیقه داخل آن بگذارید . سپس دست های تان را بشویید و خشک نمایید . هم چنین از پوست لیمو نیز می توانید استفاده کنید آن ها را بر روی ناخن های تان بمالید و توسط یک پارچه نرم ناخن های تان را مالش داده و براق نمایید .

اگر می خواهید براق کننده های ناخن تان نرم باقی بمانند باید آن ها را داخل یخچال نگهداری نمایید . اگر براق کننده شما در هنگام مصرف سخت شده بود کافی است برای چند دقیقه داخل آب جوش قرارش دهید تا همانند روز اولش نرم شود .

آیا می دانید که افرادی که پوست های چربی دارند بیش تر از افرادی که پوست های خشکی دارند می توانند عطر را نگه دارند . اگر پوست تان خشک است کافی است قبل از زدن عطر یک لایه نازک وازلین یا ژل پترولیوم را بر روی پوست خودتان بمالید سپس عطر بزنید .

قرمزی چشم های تان را با استفاده از قطره چشم می توانید از بین ببرید کافی است یک قطره داخل چشم های تان بریزید .

اگر می خواهید PH شامپوی خودتان را بالا ببرید کافی است که به آن آسپرین اضافه نمایید .

اگر سوهان ناخن ندارید نگران نباشید می توانید از کاغذ سمباده استفاده نمایید .

 

منبع